CZEN

 

Po souhlasu Dojo instruktora, zaplacení členského poplatku a odevzdání řádně vyplněné přihlášky se stáváte členy klubu Shinzato Dojo Praha.

Členství v klubu zahrňuje následující benefity:

1. Možnost účasti na všech veřejných trénincích a po dohodě s intruktory i na dalších typech tréninků (viz. Tréninky)

2. Členstvím v Shinzato Dojo Praha se stáváte i členy CAOGK (České Asociace Okinawan Goju Ryu Karate Do), která patří do světové organizace IOGKF (International Okinawan Goju Ryu Karate Do Federation) pod záštitou Senseie Tetsuji Nakamury.

3. V průběhu svého studia Karate Do se připravujete na zkoušky technické vyspělosti na žákovské stupně Kyu, které Vám budou nabídnuty po uplynutí stanovené lhůty a po konzultaci s Dojo instruktory.

4. Členové klubu a jejich nejbližší rodinní příslušníci mají zvýhodněné vstupy na jiné aktivity Dojo.

5. Prostory Dojo jsou plně k dispozici všem členům po dobu tréninků včetně jeho vybavení, pro nadstandartní využití mimo časy tréninků po dohodě s Dojo instruktorem.

6. Členům klubu budou nabízeny v průběhu roku různé společenské akce a výukové semináře národního i mezinárodního významu, zímní lyžovačka, letní campy a jiné...

Členství v klubu však nese i několik povinností:

1. Maximální respektování Dojo Kun (etikety).

2. Ochrana a péče o prostory a vybavení Dojo jako by to byl Váš vlastní majetek.

3. Aktivní účast na seminářích dle možností, kdy národní semináře pořádané v Praze a mezinárodní akce pořádané v ČR jsou nepsanou povinností v rámci důstojného reprezentování klubu.

 

Vítejte v klubu...